Müükapartment
Penthouse with Terraces in Faenza
561 000 €
3400 €/m²
Via Stradello Cappuccini 6, Faenza
5
Toad kokku
2
Vannitoad
165 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
32 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This penthouse, located on the second floor of a small building, offers three bedrooms, two bathrooms, and a living space with a 32 m² terrace. The property features a private mansard with additional rooms and a terrace, high-quality finishes, and the option for interior personalisation. It includes a south, east, and west orientation, an elevator, and is designed for accessibility, with a garage...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0 / 3
KüteElekter
Turvalisus24/7
Asukoht
Via Stradello Cappuccini 6, Faenza
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
53 km2.3hHaridus
Lasteaed
800 m12 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m4 minRestoran
200 m3 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
600 m10 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
16 km41 minKeskkond
Raudtee
1,2 km18 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.