Müükapartment
Penthouse with Terrace in Torres de Cotillas
145 000 €
1859 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
27 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom penthouse is ready to move into, featuring a spacious living/dining area, independent kitchen, laundry room, and three bedrooms, with two on the main floor and one in the loft. The loft, currently used as a leisure and gym area, has a glass door leading to a 27 m² terrace offering privacy and tranquillity. The property includes a 15 m² garage and a 7 m² storage spa...
Ehitusaasta2015
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.