Müükapartment
Penthouse with Terrace in Pego
255 000 €
2339 €/m²
calle Valencia, Pego
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
109 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ida
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom penthouse features a recently modernised interior with ample natural light due to its east-facing orientation. The property includes a private terrace and a garage, located on the third floor of a building with an elevator. The heating system uses a heat pump for efficient climate control, and the apartment is in good condition.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
17 km44 minLennujaam
72 km3.1hHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
18 km46 minRaamatukogu
200 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
3 km8 minArst
400 m6 minHaigla
7 km19 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
8 km21 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.