Müükapartment
Penthouse with Terrace in Loeches
335 000 €
1595 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
210 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This penthouse features three bedrooms, two bathrooms, and a private terrace with a barbecue area. The property includes a kitchen, living room, and a south-facing orientation, enhancing natural light. Additional amenities include a garage, storage space, and an elevator, located in a quiet, family-friendly area with nearby services.
Ehitusaasta2008
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus4
Energiaklass
200 kWh/m²/yrD
Class D — 200 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
200 kg CO²/m²/yrD
Class D — 200 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmMetroopeatus
9 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.