Müükapartment
Penthouse with Terrace in Arroyo de la Encomienda
149 900 €
1703 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Edel
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom penthouse features a living room with air conditioning and access to a terrace, a fully fitted kitchen with appliances, a bathroom, and a bedroom with an en-suite wardrobe and air conditioning. The property is located on the third floor of a building with an elevator, offering a south-western orientation and views. It includes a parking space and a storage unit, situated in an are...
Ehitusaasta2006
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
272.2 kWh/m²/yrE
Class E — 272.2 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
57.1 kg CO²/m²/yrE
Class E — 57.1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.