Müükapartment
Penthouse with Sea View in La Colonia de Sant Jordi
376 000 €
3917 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
96 m²
Elamispind
312 m²
Krunt
Kirjeldus
This penthouse features two bedrooms and one bathroom, offering open views of Cabrera Island and the sea from the living room. The property includes a private balcony and is designed for year-round comfort with air conditioning and double-glazed windows. Located in a quiet building in La Colonia de Sant Jordi, it is within 10 minutes of Campos and Sa Ràpita, providing easy access to local amenitie...
SeisukordUus
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
4 kmKeskkool
15 kmÜlikool
18 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
4 kmRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
16 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.