Müükapartment
Penthouse with Pool in Dehesa de Campoamor
425 000 €
2760 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
154 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom penthouse is located in Dehesa de Campoamor, Orihuela Costa. The property features a private garden and pool, and is in good condition.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
14 kmHaridus
Ülikool
11 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.