Müükapartment
Penthouse with Pool and Golf View in Novo Sancti Petri
315 000 €
3750 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
84 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirre
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom penthouse features a spacious terrace with views of the golf course and a private swimming pool. The property includes a recently renovated bathroom, a functional kitchen, and is fully air-conditioned. It is located in Novo Sancti Petri, within walking distance to the beach, and offers a private, covered outdoor parking space.
Ehitusaasta2004
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
43 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
21 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.