Müükapartment
Penthouse with Large Terrace in Koksijde
229 000 €
4978 €/m²
Koksijde
3
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
46 m²
Elamispind
55 m²
Terrass
Kirjeldus
This recently renovated one-bedroom penthouse features a spacious south-facing terrace of 55 m², located 50 metres from the seafront. Situated within walking distance of public transport, shops, and restaurants, it is also adjacent to the protected nature reserve 'Schipgatduinen'. The apartment includes a generous living area with a fully equipped open-plan kitchen, a large bedroom, guest toilet,...
SeisukordRenoveeritud
Korrus0
Energiaklass
152 kWh/m²/yrB
Class B — 152 kWh/m²/yr
Asukoht
Koksijde
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m7 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
68 km3.0hHaridus
Lasteaed
6 km15 minKeskkool
11 km27 minÜlikool
20 km53 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m1 minKaubanduskeskus
28 km1.2hPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
600 m10 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
100 m2 minKeskkond
Raudtee
5 km12 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.