Müükapartment
Penthouse with Balcony in Palermo
265 000 €
1791 €/m²
Via Aquileia, Palermo
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
148 m²
Elamispind
Kirjeldus
This penthouse apartment, located on the eleventh floor of a building near Viale Lazio roundabout, features a double exposure and spacious balconies. The property includes a double living room, two bedrooms, an integrated kitchen, two bathrooms, and a utility room. It offers good natural light and is in good condition with marble flooring and a gas metano heating system.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus11
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
200 m3 minLennujaam
19 km49 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
2,8 km7 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
400 m7 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
4 km10 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.