Müükapartment
5-room apartment in Ixelles
1 275 000 €
6675 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
191 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
LähedalRand
20 kmKeskkond