Müükapartment
2-bedroom apartment in Bascharage
875 017 €
9361 €/m²
2
Magamistoad
2
Vannitoad
93.47 m²
Elamispind
Korrus2
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
20 km52 minHaridus
Lasteaed
800 m12 minAlgkool
5 km14 minKeskkool
300 m4 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
6 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
5 km13 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
28 km1.2hKeskkond
Suurem tee
1,4 km22 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.