Müükhouse
Pavilion with Garden and Garage in Oresmaux
248 500 €
2322 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
107 m²
Elamispind
1080 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom pavilion, built in 2001, offers a bright living room and a pleasant terrace overlooking a verdant garden. The property is on a single level with a double garage and both internal and external parking spaces. It is located in a quiet area with easy access to amenities.
Ehitusaasta2001
Energiaklass
170 kWh/m²/yrC
Class C — 170 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,5 km7 minRaudteejaam
9 km22 minLennujaam
35 km1.5hHaridus
Lasteaed
7 km19 minAlgkool
7 km19 minKeskkool
8 km20 minÜlikool
11 km30 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
8 km22 minToidupood
2,4 km6 minRestoran
7 km19 minPank
7 km19 minTervishoid
Apteek
6 km15 minArst
7 km19 minHaigla
11 km29 minVeterinaaria
7 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
37 km1.6hKeskkond
Suurem tee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.