Müükhouse
Patio House with Terrace in Santa Coloma de Gramenet
599 000 €
2286 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
262 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, four-bathroom semi-detached house, built in 2002, features a south-facing orientation for ample natural light. The property includes a spacious terrace, air conditioning, and a practical laundry room. It offers parking and storage space, located in a well-established urban area with access to local amenities and transport.
Ehitusaasta2002
Energiaklass
177 kWh/m²/yrE
Class E — 177 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
31 kg CO²/m²/yrD
Class D — 31 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.