Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Parking Space in Fontanil-Cornillon
MüükParkla

Parking Space in Fontanil-Cornillon

5500 €
5500 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. sept 2026

1 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This parking space is located in Fontanil-Cornillon, within the Beauséjour copropriété. It features an arceau and is part of a 78-lot property. The space is ideal for residents or investors.

OmandTäis

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
27 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
6 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
14 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Le Quai De L'immobilier
Yasmina MAHDJOUB
Viide: YM-4425-COPIE-4-SASREVOLUTION

Photo Tour

Välivaade - Parking Space in Fontanil-Cornillon

driveway

Parking Space in Fontanil-Cornillon
5500 €5500 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Saada päring ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastuse saad otse oma postkasti.

Parking Space in Fontanil-Cornillon
Fontanil-Cornillon · 1 m²

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com