Müükapartment
7-room apartment in Paris 8ème
2 490 000 €
11 552 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
215.54 m²
Elamispind
Ehitusaasta1890
OmandTäis
Korrus1 / 6
Lisaomadused
Kamin
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
194 kWh/m²/yrD
Class D — 194 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
42 kg CO²/m²/yrD
Class D — 42 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond