Müükapartment
6-room apartment in Paris 9ème
1 960 000 €
10 596 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
184.97 m²
Elamispind
Ehitusaasta1860
OmandTäis
Korrus1 / 5
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
198 kWh/m²/yrD
Class D — 198 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
43 kg CO²/m²/yrD
Class D — 43 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond