Müükapartment
4-room apartment in Paris 9ème
1 339 000 €
13 891 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
96.39 m²
Elamispind
Ehitusaasta1830
OmandTäis
Korrus1 / 6
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond