Müükapartment
4-room apartment in Harku vald
287 000 €
2856 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
100 m²
Elamispind
9 m²
Terrass
Ehitusaasta2023
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
KüteGaas
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
7 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.