Müükhouse
Panoramic Villa with Pool in Magione
850 000 €
1700 €/m²
Viale Nicola Sacco E Bartolomeo Vanzetti, Magione
6
Toad kokku
500 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
5000 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom villa, featuring two bathrooms, is located in a privileged position with panoramic views near the historic centre of Magione and the renowned Castle of the Knights of Malta. The property includes a private garden of over 5,000 m² and a 12×8 m pool, offering a blend of architectural elegance and landscape beauty. The villa, built in 1971, has been consistently maintained and update...
Ehitusaasta1971
SeisukordRenoveeritud
Korrust2
Asukoht
Viale Nicola Sacco E Bartolomeo Vanzetti, Magione
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km12 minRaudteejaam
8 km21 minLennujaam
24 km1.1hHaridus
Lasteaed
2,8 km7 minÜlikool
12 km31 minRaamatukogu
8 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
2,2 km6 minRestoran
200 m3 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
800 m12 minHaigla
13 km33 minVeterinaaria
300 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
3 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,1 km17 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.