Müükapartment
Panoramic Flat with Castle View in Rivoli
90 000 €
1047 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
86 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom flat is situated on the fifth and top floor of a 1970s building. The property, renovated a few years ago, benefits from double aspect and offers views of the Castello di Rivoli. It includes a balcony and a cantina, with a lift serving the building.
Ehitusaasta1970
SeisukordRenoveeritud
OmandPaljas
Korrus5 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
17 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.