Müükapartment
Panoramic Flat in Mée-sur-Seine
120 000 €
1667 €/m²
4
Toad kokku
24/7
Turvalisus
72 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom flat offers panoramic views over Melun and Fontainebleau Forest. The property features a bright living room, separate kitchen, and is situated on the 15th floor of a secure residence with tennis court access. It is located near hospitals, shopping centres, and major roads, with Melun train station 3 km away.
Ehitusaasta1978
SeisukordRahuldav
OmandKaasomand
Korrus15 / 19
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Panoramic Flat in Mée-sur-Seine
120 000 €
1667 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1958373
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.