Müükapartment
Panoramic Bilocale with Lake View in Chianciano Terme
95 000 €
1357 €/m²
Via Veneto 25, Chianciano Terme
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom bilocale is located on the third floor of a quiet, seven-apartment building with an elevator. It features a panoramic terrace with views of Lake Chiusi and a bedroom window overlooking the adjacent pine forest. The apartment is fully furnished with custom-made, high-quality furniture and is in excellent condition, having been meticulously maintained since 2006.
Ehitusaasta2006
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus3 / 3
Asukoht
Via Veneto 25, Chianciano Terme
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
56 km2.4hHaridus
Ülikool
29 km1.3hRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
300 m4 minRestoran
400 m7 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
1,2 km18 minArst
700 m11 minHaigla
7 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
21 km54 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.