Müükapartment
Panoramic Apartment with Balcony in Miragolo
34 000 €
486 €/m²
Via Centro 4, Zogno
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a small building in the tranquil, scenic area of Miragolo San Salvatore, 10 km from Zogno. The property features a spacious and bright living room with a fireplace and direct access to a panoramic balcony, a separate kitchenette, a bedroom hallway, two double bedrooms, and a windowed bathroom with a bath. Additional ameni...
Ehitusaasta1974
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2
Asukoht
Via Centro 4, Zogno
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
15 km38 minHaridus
Lasteaed
5 km12 minÜlikool
12 km32 minRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
4 km10 minToidupood
5 km12 minRestoran
1,1 km17 minPank
4 km11 minTervishoid
Apteek
1,5 km23 minArst
5 km14 minHaigla
4 km12 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
2,1 km5 minRand
8 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.