Müükapartment
Panel Building Flat with Balcony in Lasnamäe
77 000 €
2750 €/m²
Linnamäe tee 31, Kuristiku, Lasnamäe
1
Toad kokku
28 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom flat is located in a panel building on Linnamäe tee. The property features a glazed balcony and includes a kitchen with an electric hob, a bathroom with a shower and bathtub, and a separate WC. The flat is in a liveable condition but requires modernisation.
Ehitusaasta1988
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus1 / 9
KüteGaas
Lisaomadused
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Linnamäe tee 31, Kuristiku, Lasnamäe
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
4 km11 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
400 m7 minRestoran
600 m9 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
500 m8 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,6 km7 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
2,6 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 12. apr 2026 | 79 500 € | 2839 € / m² | Algne |
| 26. apr 2026 | 78 500 € | 2804 € / m² | -1.3% |
| 10. mai 2026 | 77 000 € | 2750 € / m² | -1.9% |