Müükother
3-room property in Inkoo
490 000 €
7206 €/m²
Vålö 1:31, Inkoo
3
Toad kokku
68 m²
Elamispind
Ehitusaasta2011
Asukoht
Vålö 1:31, Inkoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,5 km7 minRaudteejaam
7 km17 minLennujaam
58 km2.5hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minÜlikool
30 km1.3hRaamatukogu
2,6 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,8 km7 minToidupood
3 km9 minRestoran
2,5 km7 minTervishoid
Apteek
2,8 km7 minArst
2,7 km7 minHaigla
17 km44 minVeterinaaria
2,6 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
1,7 km26 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.