Pildid puuduvad
Müükapartment
2-bedroom apartment in Bruxelles
366 000 €
3935 €/m²
Parkdreef 45
2
Magamistoad
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
SeisukordUus
Korrus0 / 4
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Parkdreef 45
Täpne asukoht