Müükhouse
3-room house in Horsens
1 098 000 DKK
13 556 DKK/m²
Overgade 47, 8700 Horsens
3
Toad kokku
81 m²
Elamispind
578 m²
Krunt
Ehitusaasta1948
Asukoht
Overgade 47, 8700 Horsens
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minLennujaam
44 km1.9hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
30 km1.3hRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
900 m15 minRestoran
1,1 km18 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
1,2 km19 minArst
900 m14 minHaigla
700 m11 minVeterinaaria
6 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.