Belgia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Belgia
  3. Outbuilding in Eeklo

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 29
MuuKõrvalhoone

Outbuilding in Eeklo

Hind päringul
6 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 30. mai 2026

Pastoor De Nevestraat 2 6, 9900 Eeklo, Belgium
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
132 m²
Elamispind
137 m²
Krunt
Lõuna
Suund

Kirjeldus

This outbuilding is located at Pastoor De Nevestraat 2 6, Eeklo. It offers potential for various uses, such as storage or a workshop. The property is situated in the Eeklo area, providing easy access to local amenities and services.

Ehitusaasta1993
SeisukordVäga hea
Korrus3 / 5

Lisaomadused

Lift
Linnaavaade
Möbleeritud
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: spotto.be

Energiatõhusus

Energiaklass

199 kWh/m²/a
B
Class B: 199 kWh/m²/a

Asukoht

Pastoor De Nevestraat 2 6, 9900 Eeklo, Belgium
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
200 m3 min
Raudteejaam
800 m13 min
Lennujaam
69 km3.0h

Haridus

Lasteaed
5 km12 min
Ülikool
17 km45 min
Raamatukogu
30 m1 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
250 m4 min
Toidupood
750 m12 min
Restoran
150 m2 min
Pank
140 m2 min

Tervishoid

Apteek
130 m2 min
Arst
4 km11 min
Haigla
650 m10 min
Veterinaaria
8 km21 min

Vaba aeg ja loodus

Park
30 m1 min
Rand
17 km45 min

Keskkond

Suurem tee
2,0 km5 min
Raudtee
500 m8 min

Photo Tour

Õhuvaade - Outbuilding in Eeklo

facade

Köök - Outbuilding in Eeklo

kitchen

Elutuba - Outbuilding in Eeklo

living room

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Rõdu - Outbuilding in Eeklo

balcony

Söögituba - Outbuilding in Eeklo

dining room

Esik - Outbuilding in Eeklo

hallway entrance

Söögituba - Outbuilding in Eeklo

dining room

Söögituba - Outbuilding in Eeklo

dining room

Köök - Outbuilding in Eeklo

kitchen

Elutuba - Outbuilding in Eeklo

living room

Vannitoad - Outbuilding in Eeklo

bathroom

Söögituba - Outbuilding in Eeklo

dining room

Söögituba - Outbuilding in Eeklo

dining room

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Vannitoad - Outbuilding in Eeklo

bathroom

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Pesuköök - Outbuilding in Eeklo

utility room

Kabinet - Outbuilding in Eeklo

home office

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Välivaade - Outbuilding in Eeklo

facade

Toad - Outbuilding in Eeklo

closet dressing

Magamistoad - Outbuilding in Eeklo

bedroom

Välivaade - Outbuilding in Eeklo

facade

Kabinet - Outbuilding in Eeklo

home office

Välivaade - Outbuilding in Eeklo
Välivaade - Outbuilding in Eeklo
Välivaade - Outbuilding in Eeklo
Outbuilding in Eeklo
Hind kokkuleppel6 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor