Müükapartment
Opbrengsteigendom: duplexappartement + 12 garages
625 000 €
7353 €/m²
Torhoutse Steenweg 310 -, 8200, Sint-Michiels
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
648 m²
Krunt
Kirjeldus
In het rustige en gegeerde Sint-Michiels (Brugge) bieden wij deze uiterst interessante opbrengsteigendom aan, bestaande uit een duplexappartement en 12 afzonderlijke garages. Het duplexappartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met terras, ingerichte keuken, comfortabele slaapkamers en een verzorgde badkamer. Dankzij de praktische indeling - voorzien van maatwerk - en het aangename woonc...
Lisaomadused
Parkla
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: spotto.be
Energiatõhusus
Energiaklass
0 kWh/m²/yrC
Class C
Asukoht
Torhoutse Steenweg 310 -, 8200, Sint-Michiels
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
69 km3.0hHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minÜlikool
800 m12 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m4 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,2 km19 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
2,6 km7 minRaudtee
1,7 km26 minPhoto Tour