Müükapartment
One-Bedroom Flat with Parking in Annelinn
69 000 €
2518 €/m²
Kalda tee 10, Annelinn, Tartu linn, Tartu linn, Tartu maakond
1
Toad kokku
24/7
Turvalisus
27.4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom flat is located on the top floor, offering a quiet living environment and a green view from the windows. The property includes a secure entrance and a parking space in the basement. The flat is well-maintained and fully furnished, situated near Eedeni shopping centre.
Ehitusaasta1972
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus5 / 5
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
2,9 km8 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
2,0 km31 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
800 m12 minRestoran
400 m6 minPank
1,6 km24 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,7 km27 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
1,1 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
600 m9 minKeskkond
Raudtee
2,5 km6 minPhoto Tour

bedroom
One-Bedroom Flat with Parking in Annelinn
69 000 €
2518 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marge Tõnnis
Domus Kinnisvara
Viide: 116191820658202670
Asukoht
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.