Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Office/Studio in Este
MüükÄripind

Office/Studio in Este

Alates 102 500 €

One Place'is esimest korda nähtud: 25. aug 2026

Este
3
Toad kokku

Kirjeldus

This commercial property is a full ownership share of an office/studio unit with three rooms, located on the first floor of a multi-purpose complex. It includes a proportional share of the common areas. The property is free of charge and does not include a garage or parking space. It has irregularities and potential liabilities, as detailed in the attached report.

OmandTäis
Korrus1

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: astapilot.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Este
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
450 m7 min
Raudteejaam
900 m14 min
Lennujaam
59 km2.6h

Haridus

Lasteaed
2,0 km5 min
Ülikool
17 km44 min
Raamatukogu
1,3 km20 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
350 m5 min
Toidupood
1,4 km23 min
Restoran
40 m1 min
Pank
120 m2 min

Tervishoid

Apteek
1,8 km28 min
Arst
1,4 km23 min
Haigla
4 km10 min
Veterinaaria
3 km8 min

Vaba aeg ja loodus

Park
120 m2 min
Rand
23 km1h

Keskkond

Raudtee
200 m3 min
Kuulutuse allikad
AstapilotAstapilotAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
AstaPilot
Viide: 4620986

Photo Tour

Toad - Office/Studio in Este

other room

Office/Studio in Este
102 500 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Este
Este

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor