Šveits
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Šveits
  3. Office Space with Parking in Grenchen

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 13
Äripind

Office Space with Parking in Grenchen

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 11. aug 2026

Bündengasse 22, 2540 Grenchen
251 m²
Elamispind

Kirjeldus

This commercial property offers office and business spaces for rent in Grenchen. The 251 m² area features a thoughtful layout with multiple separate rooms, ideal for offices, consultations, or training. The space benefits from ample natural light, enhancing a productive work environment.

Korrus2

Lisaomadused

Linnaavaade
Parkla
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: icasa.ch

Asukoht

Bündengasse 22, 2540 Grenchen
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
110 m2 min
Raudteejaam
9 km24 min
Lennujaam
44 km1.9h

Haridus

Lasteaed
550 m9 min
Algkool
9 km24 min
Keskkool
9 km24 min
Ülikool
2,0 km31 min
Raamatukogu
500 m7 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
150 m2 min
Toidupood
600 m9 min
Restoran
60 m1 min
Pank
600 m9 min

Tervishoid

Apteek
500 m8 min
Arst
350 m6 min
Haigla
10 km25 min
Veterinaaria
7 km17 min

Vaba aeg ja loodus

Park
650 m10 min
Rand
4 km12 min

Keskkond

Suurem tee
3,0 km8 min
Raudtee
90 m1 min

Photo Tour

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Vannitoad - Office Space with Parking in Grenchen

bathroom

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Kabinet - Office Space with Parking in Grenchen

home office

Välivaade - Office Space with Parking in Grenchen
Office Space with Parking in Grenchen
Hind kokkuleppel

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor