Müükapartment
Occupied Flat in La Jonquera with Road Access
47 000 €
870 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat, located on the second floor of a residential building without an elevator, is currently occupied. The property, built in 2006, is in good condition and offers good road connections, including proximity to AP-7, E-15, and N-II. The flat is approximately 54 m², with an additional 5 m² of common elements, and is situated in La Jonquera with nearby public transport and local ame...
Ehitusaasta2006
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
57 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
8 kmKeskkool
11 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.