Müükhouse
Occupied Chalet in Mojados
209 500 €
788 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
266 m²
Elamispind
Kirjeldus
This chalet offers three bedrooms and two bathrooms, with a total constructed area of 266 m². The property is between 10 and 20 years old. Due to its occupied status, interior access and key handover are not possible.
SeisukordHea
OmandPaljas
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
24 kmLennujaam
34 kmHaridus
Ülikool
22 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
5 kmRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
23 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmPhoto Tour

facade

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.