Müükapartment
3-room apartment in Padborg
1 095 000 DKK
8111 DKK/m²
Nørregade 20, 1., 6330 Padborg
3
Toad kokku
135 m²
Elamispind
Ehitusaasta2001
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Nørregade 20, 1., 6330 Padborg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
94 km4.1hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
6 km14 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
500 m8 minRestoran
1,2 km19 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
500 m8 minHaigla
5 km13 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
4 km10 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km6 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.