Müükapartment
5-room apartment in Rotterdam
350 000 €
3763 €/m²
Nieuwe Binnenweg 267 B
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
Ehitusaasta1893
Korrus2 / 2
Asukoht
Nieuwe Binnenweg 267 B
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,5 km23 minMetroopeatus
400 m6 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
900 m14 minAlgkool
700 m11 minKeskkool
1,3 km20 minÜlikool
300 m5 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
900 m13 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
1,1 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
1,9 km30 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

facade

5-toaline korter asukohas Rotterdam
350 000 €
3763 €/m²
Avaldaja
Max Makelaars
Asukoht
Nieuwe Binnenweg 267 B
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.