Müükapartment
Newly Constructed Apartment with Balcony in Cavriglia
175 000 €
2500 €/m²
Via Pace Snc, Cavriglia
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This newly constructed three-bedroom apartment is located on the first and top floor of a residential complex in Vacchereccia centre, Cavriglia. The property features an open-plan living area with a kitchenette, a hallway, a double bedroom, a single bedroom, and a windowed bathroom. It includes two private parking spaces and boasts energy efficiency with an A4 rating, underfloor heating, cooling s...
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km14 minRaudteejaam
6 km17 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
7 km18 minÜlikool
2,3 km6 minRaamatukogu
2,5 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,6 km25 minToidupood
2,6 km7 minRestoran
2,4 km6 minPank
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
6 km16 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
2,4 km6 minRand
11 km29 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.