Müükhouse
Newly Built House with Soffit in Ribera
70 000 €
778 €/m²
Via Irma Bandiera 45, Ribera
3
Toad kokku
2
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This newly constructed, three-bedroom, two-bathroom house is located in Via Irma Bandiera, Ribera. The property spans three levels, featuring a spacious living room with a service bathroom on the ground floor, an open-plan kitchen on the first floor, and a bedroom with a soffit on the second floor. The house is furnished and in excellent condition, offering a modern and comfortable living environm...
Asukoht
Via Irma Bandiera 45, Ribera
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
700 m11 minRaudteejaam
22 km57 minLennujaam
75 km3.3hHaridus
Lasteaed
8 km22 minÜlikool
36 km1.5hRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
600 m9 minRestoran
700 m11 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,5 km24 minHaigla
1,4 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
8 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.