Müükhouse
Newly Built House with Garden in Seraing Boncelles
299 000 €
1246 €/m²
Avenue des Sillons 21, 4100 Seraing Boncelles
5
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
240 m²
Elamispind
408 m²
Krunt
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This newly built five-bedroom house features a ground floor with a bright open-plan kitchen and living area, a hall with WC, a utility room, and a garage. The first floor includes a hallway leading to a bathroom, a dressing room, and three spacious bedrooms, one of which is a master suite with a private bathroom and dressing room. The second floor offers the potential to create two additional bedr...
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
Asukoht
Avenue des Sillons 21, 4100 Seraing Boncelles
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
3,0 km8 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Lasteaed
300 m5 minAlgkool
2,6 km7 minKeskkool
4 km9 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
1,9 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
400 m7 minRestoran
400 m7 minKaubanduskeskus
11 km29 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
200 m3 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
2,5 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
1,1 km18 minRaudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

land plot

facade

facade

facade

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.