Müükapartment
Newly Built Flat with Private Patio in Granada Centre
360 000 €
3564 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
101 m²
Elamispind
35 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom flat is newly built and located on the first floor. The property features a private patio of 35 m², air conditioning, and heating. It is situated in the vibrant Recogidas area of Granada city centre.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Energiaklass
96.5 kWh/m²/yrE
Class E — 96.5 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
123.99 kg CO²/m²/yrC
Class C — 123.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
14 kmHaridus
LähedalRand
47 kmKeskkond

other room

Newly Built Flat with Private Patio in Granada Centre
360 000 €
3564 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
álvarez salmerón inmobiliaria
Viide: FERRERAC
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. veebr 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | Algne |
| 19. veebr 2026 | 398 000 € | 3941 € / m² | +6.1% |
| 19. veebr 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | -5.8% |
| 6. märts 2026 | 398 000 € | 3941 € / m² | +6.1% |
| 6. märts 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | -5.8% |
| 21. märts 2026 | 398 000 € | 3941 € / m² | +6.1% |
| 2. apr 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | -5.8% |
| 23. apr 2026 | 360 000 € | 3564 € / m² | -4.0% |
| 1. mai 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | +4.2% |
| 1. mai 2026 | 360 000 € | 3564 € / m² | -4.0% |
| 1. mai 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | +4.2% |
| 2. mai 2026 | 360 000 € | 3564 € / m² | -4.0% |
| 5. mai 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | +4.2% |
| 5. mai 2026 | 360 000 € | 3564 € / m² | -4.0% |
| 15. mai 2026 | 375 000 € | 3713 € / m² | +4.2% |
| 16. mai 2026 | 360 000 € | 3564 € / m² | -4.0% |