Müükhouse
Newly Built Eco-Friendly House in Zulte
440 000 €
2529 €/m²
Statiestraat 82, 9870 Zulte
3
Magamistoad
1
Vannitoad
174 m²
Elamispind
238 m²
Krunt
Edel
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This newly built property in Zulte comprises three spacious apartments, each with a minimum of three bedrooms and the option for additional bedrooms on the attic level. The apartments feature a south-west orientation, energy-efficient systems including a heat pump and solar panels, and are constructed with sustainable materials. Each unit includes double glazing, indoor parking for two vehicles, a...
SeisukordHea
Korrust3
Asukoht
Statiestraat 82, 9870 Zulte
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
45 km1.9hHaridus
Lasteaed
4 km9 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,1 km18 minToidupood
600 m9 minRestoran
400 m6 minKaubanduskeskus
24 km1.0hPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
2,6 km7 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
2,8 km7 minRand
12 km31 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
600 m10 minPhoto Tour

Asukoht
Statiestraat 82, 9870 Zulte
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.