Müükapartment
Newly Built Apartment with Terrace in Virton
Alates 245 000 €
2149 €/m²
Virton
3
Magamistoad
114 m²
Elamispind
13 m²
Terrass
Kirjeldus
This newly built, three-bedroom apartment is located on the second and top floor, featuring a 13 m² terrace. The property includes a kitchen open to the living-dining area, a utility room, and a separate sanitary unit with a shower, washbasin, and WC. Additional amenities include a lift, gas heating, double glazing, and solar panels, with an EPC score of A.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
47 km2.0hHaridus
Lasteaed
700 m11 minAlgkool
5 km12 minKeskkool
600 m10 minÜlikool
16 km42 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
700 m10 minRestoran
500 m8 minKaubanduskeskus
22 km58 minPank
700 m11 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
700 m10 minHaigla
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m7 minRand
21 km55 minKeskkond
Suurem tee
1,0 km16 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Virton
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.