Müükapartment
Newly Built Apartment with Terrace in Moestroff
755 055 €
5944 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
127.03 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in a peaceful, green environment in Moestroff. The property features a terrace, elevator, and one indoor and one outdoor parking space. It offers high energy efficiency with triple glazing, underfloor heating, and a heat pump.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
6 kmHaigla
10 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmPhoto Tour

facade

balcony

living room

living room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.