Müükapartment
Newly Built Apartment with Terrace in Ghlin
Alates 245 000 €
2426 €/m²
Clos Marie Thérèse D'Autriche 2 0.2
8
Toad kokku
2
Magamistoad
101 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the ground floor with a spacious layout designed for accessibility. The property features a 12 m² terrace with a private garden, an elevator, and a basement. It is situated in a quiet, secure residential area near major roads and amenities.
Ehitusaasta2021
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
94 kWh/m²/yrB
Class B — 94 kWh/m²/yr
Asukoht
Clos Marie Thérèse D'Autriche 2 0.2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m7 minRaudteejaam
1,9 km29 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,7 km26 minAlgkool
4 km9 minKeskkool
1,9 km30 minÜlikool
1,8 km28 minRaamatukogu
2,1 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m12 minToidupood
500 m8 minRestoran
400 m6 minKaubanduskeskus
23 km1.0hPank
1,9 km30 minTervishoid
Apteek
800 m13 minArst
600 m9 minHaigla
2,5 km7 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
300 m4 minRaudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.