Müükhouse
New Villa with Solar Panels in Borgoricco
795 000 €
3614 €/m²
3
Magamistoad
4
Vannitoad
220 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
1000 m²
Aed
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This newly constructed villa features three bedrooms, two bathrooms, and a private garden of approximately 1000 sqm. The ground floor includes an independent pedestrian and car entrance, a spacious living area with a south-facing orientation, and a glass-enclosed portico with garden views. The first floor offers a master suite with a private bathroom, two additional bedrooms, and a second bathroom...
Ehitusaasta2024
SeisukordUus
OmandTäis
Turvalisus24/7
Energiaklass
kWh/m²/yrA3
Class A3
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
22 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
28 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.