Müükhouse
New Villa with Private Garden in Giussano
480 000 €
2743 €/m²
Via dell'Artigianato, Giussano
4
Toad kokku
2
Vannitoad
175 m²
Elamispind
300 m²
Aed
Kirjeldus
This newly constructed villa features four bedrooms and two bathrooms. It includes a private garden of 300 m² and a double garage of approximately 27.7 m². The property offers a choice of capitolato and internal personalisation, with external PVC white windows, underfloor heating, and a combined system with a heat pump, VMC, radiant heating, and a 3.0 kW photovoltaic system.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
800 m13 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
800 m13 minKeskkool
23 km1hÜlikool
6 km15 minRaamatukogu
2,1 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
1000 m15 minRestoran
300 m4 minPank
1,1 km17 minTervishoid
Apteek
700 m10 minArst
700 m10 minHaigla
1,1 km18 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km24 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.