Müükapartment
New Triplex with Terrace in Mestre, Venice
340 000 €
3238 €/m²
Via Rielta, Venezia
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
105 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Põhi
Suund
Kirjeldus
This new triplex apartment, located on the first floor, features two bedrooms, two bathrooms, and an open-plan living area with a kitchen. It includes a 15 m² bedroom, a single bedroom, double amenities, a utility room, and habitable terraces. The property is part of a nine-unit condominium with a private garage and parking space, offering a north-west, south-east orientation and an elevator.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
2,5 km7 minRaamatukogu
1,6 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
800 m12 minRestoran
200 m3 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,1 km17 minHaigla
1,4 km22 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
1,1 km18 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.