Müükapartment
New Triplex with Loggia in Cologne
235 000 €
2043 €/m²
Via Ponte Fabbro 82, Cologne
3
Toad kokku
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This new triplex, located on the first floor, features two bedrooms and two bathrooms. It includes a forthcoming loggia and is situated in a convenient area with access to main services. The property also offers two private garages and is designed with generous space and high-quality finishes.
Ehitusaasta2026
SeisukordUus
Korrus1
Asukoht
Via Ponte Fabbro 82, Cologne
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minRaudteejaam
3 km9 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
2,7 km7 minRestoran
1,2 km19 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
1000 m16 minArst
4 km10 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
10 km25 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.