3-toaline korter Kesklinnas, rõduga
Kirjeldus
Müüdav korteriomand asub Juhkentali tänaval. Korteris on kolm tuba, avatud köök ning vannituba, mille juurde kuuluvad vann, dušš ja pesumasin. Korteris on rõdu, põrandaküte ja ventilatsioon. Hoones on lift, pakettaknad ja kinnine hoov. Kinnistu asub kesklinnas heas seisukorras teede läheduses.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: 1partner.ee, etuovi.com, kv.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
Asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 365 000 € | 4913 € / m² | Algne |
| 7. nov 2025 | 385 000 € | 5182 € / m² | +5.5% |
| 16. nov 2025 | 395 000 € | 5316 € / m² | +2.6% |
| 25. dets 2025 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 25. dets 2025 | 395 000 € | 5316 € / m² | +2.6% |
| 8. jaan 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 8. jaan 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 22. jaan 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 22. jaan 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 5. veebr 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 5. veebr 2026 | 395 000 € | 5316 € / m² | +2.6% |
| 19. veebr 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 20. veebr 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 6. märts 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 6. märts 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 20. märts 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 21. märts 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 3. apr 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 4. apr 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 18. apr 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 18. apr 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +2.6% |
| 2. mai 2026 | 385 000 € | 5182 € / m² | -2.5% |
| 2. mai 2026 | 395 000 € | 5316 € / m² | +2.6% |
| 14. mai 2026 | 380 000 € | 5114 € / m² | -3.8% |
| 14. mai 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +3.9% |
| 15. mai 2026 | 380 000 € | 5114 € / m² | -3.8% |
| 15. mai 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +3.9% |
| 15. mai 2026 | 380 000 € | 5114 € / m² | -3.8% |
| 15. mai 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +3.9% |
| 16. mai 2026 | 380 000 € | 5114 € / m² | -3.8% |
| 18. mai 2026 | 395 000 € | 5323 € / m² | +3.9% |
| 18. mai 2026 | 380 000 € | 5114 € / m² | -3.8% |